Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w marzenia - pod tym hasłem odbyło się uroczyste zakończenie roku w naszej szkole. Klasy trzecie zaprezentowały piękne występy zarówno recytatorskie jak i taneczne oraz wokalne, ci młodzi ludzie skrywają wiele talentów! Klasy ósme zostały uroczyście pożegnane przez reprezentantów klas młodszych oraz grono pedagogiczne, absolwenci zaś zaprezentowali taniec pełen gracji. Nasi sportowcy, młodzież z koła PCK oraz wolontariatu zostali zasłużenie nagrodzeni. Absolwentem roku 2022/2023 został Igor Kobus, gratulujemy! Pamiątkowe zdjęcia można było uwiecznić w wakacyjnej fotoramie wykonanej w pocie czoła przez klasę 6a na lekcji plastyki. Jak co roku udało nam się zebrać mnóstwo darów dla koszalińskiego hospicjum, dziękujemy serdecznie za mobilizację i okazane serce. Przed nami dni pełne słońca, życzymy udanych wakacji!